Spełnij marzenie- zdobądź Kilimandżaro!

Czy jest przyjemniejsze uczucie niż spełnianie własnych marzeń i ambicji? Raczej nie. Każdy z nas ma swoje plany i cele, które chce osiągnąć. Jeśli od zawsze marzyłeś o tym by zdobywać wysokie szczyty, to może najwyższa pora to osiągnąć?

W wieku XXI świat za sprawą lotnictwa stanął na wyciągnięcie ręki, a dokładniej portfela. Jeśli od zawsze marzyłeś o zdobywaniu najwyższych szczytów na świecie, to świetnym przygotowaniem i sprawdzeniem własnych jest szczyt Kilimandżaro. Wznoszący się na 5895 metrów nad poziom morza roztacza się nad równinami Afryki. Jest najwyższym szczytem Afryki. Masyw znajdujacy się w Tanzanii przy granicy z Kenią . Kilimandżaro jest jednym z najwyższych samotnych szczytów na świecie. W jego skład wchodzą trzy wierzchołki, które są pozostałością po wulkanie, którym w przeszłości była góra. Przez to, że jest to góra samotna dotarcie do jej podnóża nie jest tak trudne jak w wypadku szczytów znajdujących się w pasmach górskich.

W Polsce można znaleźć kilka firm organizujących wyprawy na Kilimandżaro. Jednym z ważniejszych aspektów organizowanych wypraw jest zagwarantowane bezpieczeństwo, wsparcie profesjonalistów, pomoc w zakupie sprzętu, organizowanie noclegów oraz tragarzy, dzięki czemu uczestnikowi pozostaje przygotowanie fizyczne.

Jest to spore ułatwienie dla wielu osób, które pragną zrealizować takie marzenie, którym jednak niewiedza, brak doświadczenia, niepewność lub brak znajomości jeżyka utrudniają organizację takiego wyjazdu. Jest więc to spora pomoc.

Myślę, że każda osoba, która ma marzenia i w pewien sposób je spełniła potwierdzi to o czym mówię, że nie liczą się pieniądze, a chęci. Jeśli już są chęci to i pieniądze się zorganizują, dlatego warto marzyć i realizować swoje wysokogórskie ambicje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>